První půjčka zdarma – 8.000 Kč na 30 dní bez úroků a bez poplatků

Výhodnou malou půjčku zdarma, mohou mít noví klienti – až 8.000 Kč na jeden měsíc (30 dní). U první půjčky se neplatí úroky a je to zcela bez poplatků. Při běžné půjčce, můžete dostat až 60.000 Kč a splácet i několik měsíců (stačí jen minimální měsíční splátka).

Řešit finanční problémy půjčkou se vyplatí jen v některých případech. Třeba když vás půjčení peněz nic nestojí. Kdo by ale půjčoval peníze zadarmo? Existují i takové nabídky. Možnost dostat peníze ihned, ještě dnes, a neplatí nic navíc (žádné úroky, žádné poplatky).

Možnost půjčit si peníze zadarmo, mají noví klienti u první půjčky. Nedostanete sice nějakou extra vysokou částku (pro první půjčku je limit 8.000 Kč, opakovaně až do 60.000 Kč), ale nic vás to nestojí (půjčka může být kompletně bez navýšení).

První půjčka do 8.000 Kč může být zdarma

Tato finanční společnost, má pro nové klienty připravenu speciální akční nabídku. Napoprvé je možné dostat peníze i bez placení nějaký poplatků nebo úroků.

Jako nový klient, zde můžete dostat první půjčku do 8 tisíc korun. A pokud dodržíte termín splatnosti, a vrátíte celou půjčenou částku (tedy oněch původních 8 tisíc korun), pak vás to nestojí navíc ani jednu korun.

Půjčka zdarma pro nové klienty:

  • První půjčka do 8.000 Kč (opakovaná půjčka až do 60.000 Kč)
  • První půjčka bez úroků, bez poplatků, bez navýšení
  • Splatnost půjčky je 30 dní
  • Vyřízení přes internet do 15 minut
  • Peníze převodem na účet ještě dnes

Půjčka až 60 000 Kč i na splátky – minimální splátka

Půjčit si 8.000 Kč na 30 dní, ale nemusí být ideální pro všechny ty, kdo zrovna potřebují peníze. I když vás to napoprvé nemusí nic stát, někdy prostě už dopředu víte, že na splacení svého finančního závazku, budete potřebovat více času.

U této půjčky, máte možnost uhradit svůj závazek i prostřednictvím pravidelných splátek. Tím můžete splácení svého závazku rozložit na delší dobu.

U běžné půjčky je množné dostat částku až 60 000 Kč. Peníze můžete opět vracet za nějakou pevnou dobu (například opět za 30 dní).

Nebo vám stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku (minimálně 500 Kč měsíčně, odvíjí se i od půjčené sumy), a rozložit úhradu dlužné částky na delší časové období.

Příklad úvěru na splátky: Pokud byste i například půjčili 30 000 Kč, pak můžete za 30 dní zaplatit jednorázově jednu splátku ve výši 36 600 Kč, nebo vám stačí zaplatit minimální splátku 5300 Kč, a splácet půjčku postupně několik měsíců.

Kdo může mít půjčku zdarma ještě dnes?

Nabídka půjčky zadarmo, je určena především pro nové klienty. Jinak si zde ale může peníze půjčit kdokoliv, kdo splní základní podmínky:

  • Minimální věk 18 roků (ideálně 20 – 65 roků)
  • Doložení dokladu totožnosti (kopie OP)
  • Doložení příjmu (výpis z bankovního účtu)
  • Mobilní telefon a účet u české banky

Vyřízení půjčky je možné jen přes internet, do 15 minut. Po chválení, jsou peníze ihned odeslány na účet v bance. U většiny českých bank, je tam můžete mít prakticky ihned, ještě dnes, a použít je na cokoliv (bezúčelový úvěr).

Kolik stojí půjčka – jaké jsou úroky a poplatky?

Jak již bylo uvedeno výše, první půjčku je možné mít i zdarma. To ale platí jen pro nové klienty, a jen za předpokladu, že je dodržena dohodnutá doba splatnosti (při prodloužení splatnosti půjčky, by se již platily příslušné poplatky/úroky).

Příklad půjčky zdarma: Za předpokladu, že celá půjčená částka (až 8 000 Kč), bude splacena celá včas (do 30 dnů). Pak jsou úroky 0%, bez poplatků (0 Kč) a celkové navýšení je 0 Kč.

Běžnou půjčku, je možné mít i na splátky, nebo ji také uhradit jen jednou splátkou. V takových případech, už jsou ale připočítány standardní úroky, podle aktuálního sazebníku.

Příklad běžné půjčky na splátky: U běžné půjčky, například 10 tisíc korun na 30 dní, už ale platíte běžné úroky a poplatky. Půjčka 10.000 Kč na 30 dní (1 měsíc), bude mít poplatky 0 Kč, úroková sazba bude 264%, RPSN bude 1024%. Půjčku splatíte jednorázovou splátkou ve výši 12 200 Kč (navíc zaplatíte 2 200 Kč).

Uvedené informace jsou aktuální k datu zveřejnění na tomto webu. Podmínky půjčky, výše poplatků, nebo aktuální úroková sazba se v průběhu času může měnit – viz aktuální informace na webu poskytovatele.