Půjčky do 20000 Kč bez ručitele

U nás vám mohou být nabídnuty půjčky do 20000 Kč i bez ručitele.

Nabízíme vám snadnou a rychlou cestu, jak získat peníze. U nás vám mohou být nabídnuty půjčky do 20000 Kč i bez ručitele. Peníze si tedy můžete půjčit i bez ručení a bez zástavy. Postačí jen vaše základní osobní a kontaktní údaje, a peníze už zanedlouho mohou být vaše.

Půjčky do 20 tisíc korun

Možná se vám zdá 20 tisíc korun jako málo. Ale pro někoho jiného to může být i poměrně velká suma peněz. Zvláště když někdo musí žít od výplaty k výplatě a nemá žádnou finanční rezervu. To pak jakýkoliv nečekaný výdaj dokáže udělat pěknou „paseku“.

A v takové chvíli jsou ZDE naše půjčka do 20000 Kč, které dostanete i bez ručitele. Rozbila se vám snad televize? Nevadí, s námi si ihned můžete koupit novou. Pokazila se pračka? Nevadí, vyplníte online žádost a než ji schválíme, tak si můžete vybrat novou pračku. Potřebujete zaplatit nějaké složenky, účty nebo faktury? Pak vám nabízíme pomocnou ruku. Rychle, ihned a bez zbytečných otázek u nás můžete mít až 20 tisíc korun.

Půjčky bez ručitele a bez registru

Tato nebankovní půjčka je určena všem, kdo zrovna teď shání peníze. Nebudeme se vás ptát, na co finance potřebujete. To je jen a jen vaše věc. Nebudeme se vás ani ptát jestli máte nějakého ručitele, nebo jestli nám můžete dát něco do zástavy. Nic takového od vás nechceme.

Nezajímají nás ani záznamy v registrech. Možná jste někdy v minulosti něco dlužili a máte tak nějaký záznam v registru. No, co se dá dělat. To se přece může stát každému. Nám to ale nevadí. Pokud nejste právě teď v exekuci nebo insolvenci, tak vám i tak půjčíme peníze.

Kolik peněz si mohu půjčit?

Naše půjčky jsou až do 20.000 Kč. Jako nový klient, bez finanční historie u naší společnosti si ale můžete půjčit maximálně 8 tisíc korun. Ne, že bychom vám nevěřili, ale vzhledem k tomu, jaké nabízíme podmínky, chceme mít také jistotu, že nám půjčené peníze zase vrátíte.

Pokud první půjčka proběhne v pořádku, pak si příště můžete půjčit mnohem více peněz. Také bychom byli rádi, pokud byste nám mohli doložit alespoň nějaký, pravidelný příjem. Řídíme se zásadami zodpovědného půjčování, a tak bychom jen neradi půjčovali lidem, co si již další půjčku nemohou dovolit. Proto uvítáme, pokud máte alespoň nějaký příjem, minimálně 6 tisíc korun měsíčně.

Jaké jsou podmínky a kde dostanu peníze?

O půjčku od nás si můžete požádat právě ZDE. Mezi základní podmínky pak patří mimo jiné věk 23 – 54 roků, být občanem ČR a doložit svou totožnost. Dále pak potřebujete funkční mobilní telefon (kdybychom vám potřebovali zavolat) a bankovní účet, kam vám můžeme poslat peníze.