Půjčky ihned bez prokazování příjmu a bez poplatků

Půjčky ihned bez prokazování příjmu a bez poplatků

Co dělat, když vám banka nechce půjčit peníze? Kde najít pomoc, když nutně potřebujete sehnat finanční prostředky na nečekané výdaje, nebo na urgentní úhradu nějakých účtů či složenek? Můžete zkusit vyhledat pomoc u nebankovních společností. Za jejich půjčky se ale často platí vysoké poplatky nebo úroky. Jde to ale i jinak. Rádi bychom vám představili půjčky ihned, které můžete mít i bez poplatků, a navíc, i bez prokazování příjmu

Půjčka ihned bez poplatků

Tato půjčka vám umožní dostat peníze zcela zdarma a bez poplatků. Nevěříte tomu? Pak dovolte, ať vás přesvědčíme, že to jde i bez poplatků.

Jedná se totiž o speciální akční nabídku pro nové klienty. Ano, i u této půjčky standardně platíte poplatky za půjčení peněz. Jako nový klient ale můžete mít první půjčku na zkoušku zcela zdarma. Neplatíte nic navíc. Při prvním půjčení peněz sice můžete dostat „jenom“ 8 tisíc korun (při opakovaném úvěru je to až 20 tisíc korun), ale zato je to zadarmo.

Neplatíte tedy nic předem. Tyto půjčky jsou zcela bez poplatků i bez úroků. Dostanete 8000 Kč na účet v bance. A za jeden měsíc pak musíte vrátit přesně tuto částku. Tedy 8000 Kč. Nic dalšího nehradíte. Ani předem ani potom.

Půjčka bez doložení příjmů

Peníze pak můžete dostat i bez doložení příjmu. K získání financí zde totiž nepotřebujete potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Měli byste pochopitelně mít nějaký příjem. To je v souladu se zásadami zodpovědného půjčování peněz. Nikdo by neměl půjčovat peníze někomu, kdo je nebude schopen splatit. Potvrzení ale potřeba není.

Vše se dá zařídit ihned přes internet. Žádost o poskytnutí půjčky zdarma najdete přímo zde na stránce. Stačí ji vyplnit a počkat na výsledek. Vyplnění této žádosti je nezávazné. Ihned se dozvíte, zda splňujete všechny podmínky a poté se můžete rozhodnout, zda opravdu chcete půjčit peníze ihned, nebo až někdy v budoucnu.

Online žádost o půjčky ihned bez poplatků: