Okamžitá půjčka pro zadlužené – peníze ihned bez registru

Najít vhodnou půjčku pro dlužníky, která by vám okamžitě pomohla, s řešením špatné finanční situace není nijak snadné. Když máte velké dluhy, jste v exekuci nebo insolvenci, tak vám banka peníze nepůjčí. A i u nebankovních společností to budete mít složité.

Půjčit si peníze, když už dlužíte jinde, nemusí být nijak snadné. V bance nebo i u řady nebankovních společností, si zájemce o půjčku prověřují v registru. Pokud máte nějaké dluhy (nebo pokud jste někdy v minulosti dlužili peníze), pak vám vaši žádost o peníze obvykle ihned zamítnou.

Půjčka pro dlužníky v exekuci nebo s insolvencí

Banky ani nebankovní společnosti lidem v exekuci nebo těm, kdo mají insolvenci, peníze nepůjčí. U všech běžných půjček, je zpravidla kontrolována Centrální evidence exekucí (registr všech exekucí). A také se provádí kontrola Insolvenčního rejstříku (registr insolvencí).

Pokud máte záznam v registru, jste v insolvenci nebo exekuci, pak je to s hledáním půjčky opravdu velmi složité.

Okamžitá půjčka pro zadlužené

Pokud ale potřebujete sehnat peníze, třeba na to abyste mohli zaplatit svoje dluhy, a pak jen splácet pravidelnou měsíční splátku, pak se i taková dá najít.

Peníze si můžete půjčit, i když máte dluhy. Někdy je možné získat peníze i bez registru. Měli byste ale být schopni doložit, že budete schopni půjčené peníze splácet.

To zpravidla znamená, že musíte mít dostatečně vysoký příjem (za zaměstnání, z podnikání, důchod, mateřskou nebo rodičovskou či jiné sociální dávky). Pokud jste úplně bez příjmu, a navíc máte dluhy, pak je to se získáním půjčky opravdu hodně složité.

Okamžitá půjčka pro zadlužené bez zástavy

Někdy je nabízena i půjčka na vyřešení dluhů nebo dokonce na zaplacení exekuce. U takových půjček, ale bývá hodně často požadováno, abyste dali do zástavy nějakou nemovitost (dům, byt, družstevní byt, chatu, chalupu nebo alespoň nějaký pozemek).

Tyto půjčky pro dlužníky nebo na vyplacení exekuce se zástavou nemovitosti, nebývají příliš výhodné.

Zatímco u normální půjčky se zástavou, dostanete i 60 – 70% z ceny nemovitosti. U půjček pro dlužníky, to ale bývá obvykle jen 50%. Pokud máte dluhy, tak je větší riziko že nebudete splácet a proto dostáváte mnohem méně výhodné podmínky.

Pokud ale nemáte nic, co byste mohli dát do zástavy, pak se jedině musíte poohlédnout po nějaké půjčce bez zástavy.

Soukromé půjčky pro dlužníky

Jistou šancí, jak vyřešit dluhy, může skýtat soukromá půjčka. Úplně ideální situace je, když si můžete půjčit od někoho z rodiny nebo od nějakého dobrého známého. Pak je poměrně vysoká šance, že nebudete muset platit nějaké závratně vysoké úroky. Opět to ale není řešení pro každého.

Existuje také řada soukromých půjček (nabídka úvěrů od soukromých osob), které půjčují peníze například na směnku.

Tyto půjčky na směnku, je někdy možné získat, i když máte dluhy nebo jste v exekuci. Záleží na tom, kolik peněz potřebujete. Jak vysoké máte dluhy. A jestli máte nějaký příjem, ze kterého budete schopni peníze splácet. Nebo zda jste schopni poskytnout nějakou jinou formu ručení či záruky.

Půjčka na konsolidaci dluhů

Okamžitým řešením velkých dluhů, může být někdy půjčka na konsolidaci dluhů. Tyto půjčky nabízí banky a někdy i nebankovní společnosti. Opět je zde ale předpokladem to, že nemáte velké dluhy po splatnosti. A že jste bez exekuce a bez insolvence. Nebo že budete schopni doložit dostatečně vysoký příjem, nebo dát do zástavy nemovitost.