Online půjčka do 150 000 Kč bez ručitele do 15 minut

Rychlá nebankovní online půjčka, nabízí možnost získat až 150 000 Kč na cokoliv. Peníze můžete mít na účtu v bance do 15 minut. O půjčku je možné žádat 24 hodin denně. Pro vyřízení půjčky jsou potřeba dva doklady, a pravidelný příjem.

Většina nebankovních finančních společností, nabízí převážně jen malé půjčky do výplaty. Nabídnou vám zpravidla jen půjčky do 10 000 nebo do 20 000 Kč.

Sice je často můžete mít i bez potvrzení o příjmu a bez dalších dokladů, rozhodně to ale není řešení, pokud potřebujete finanční prostředky, na nějaké větší výdaje.

Rychlá online půjčka do 150 000 Kč bez ručitele na cokoliv

Razdva půjčka ale nabízí podstatně více, než jen pár tisíc korun. Můžete zde dostat standardní nebankovní neúčelový úvěr, až do 150 000 Kč. Peníze je možné použít na cokoliv. A můžete je splácet až 48 měsíců (4 roky):

 • Online půjčka od 10 000 Kč do 150 000 Kč
 • Peníze na cokoliv, bez ručitele
 • Splátky od 3 měsíců do 48 měsíců
 • Vyřízení do 15 minut
 • Peníze na účet v bance ještě dnes
 • Bez placení poplatků předem
 • Férové a transparentní podmínky – předem víte, kolik zaplatíte
 • Vše vyřídíte online

Peníze na účtu v bance do 15 minut

Tato půjčka do 150 000 Kč, je kompletně online. Neřešíte zde žádné papírové dokumenty, nemusíte nikam chodit. Vše si zařídíte, jen prostřednictvím počítače, nebo mobilního telefonu.

Nezávaznou žádost o poskytnutí půjčky do 150 tisíc korun, si můžete vyplnit zde.

V dalších krocích, pak budete vyzvání k doložení několika dokladů – stačí vám jen příslušný doklad vyfotit nebo naskenovat.

I smlouva se uzavírá jen přes internet. Peníze můžete mít na účtu v bance, už do 15 minut. Vše jde vyřídit velmi rychle.

Jaké podmínky má online půjčka do 150 000 Kč?

K vyřízení tohoto nebankovního úvěru, potřebujete několik dokladů:

 • Ofocený občanský průkaz (obě strany)
 • Druhý doklad totožnosti (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz apod.)
 • Výpis z bankovního účtu, nebo vyfocené/naskenované výplatní pásky
 • Mobilní telefon a email pro komunikaci

Základním předpokladem, pro schválení úvěru do 150 000 Kč, je pravidelný příjem.

Aby vám byla půjčka schválena, je nutné doložit výpis z bankovního účtu (kam vám chodí nějaký pravidelný příjem) nebo kopie výplatních pásek (či jinou formu potvrzení o příjmu).

Půjčka tak například není vhodná pro ženy na mateřské. Nebo pro ty, kdo nemají pravidelný příjem. Překážkou je i exekuce nebo insolvence. Nebo nějaké nesplacené dluhy.

Kolik stojí online půjčka do 15 minut?

Pokud byste si půjčili například 30 tisíc korun na 3 roky (36 měsíců), budete každý měsíc platit pravidelnou splátku 1 272 Kč. Celkem tedy za 3 roky na splátkách zaplatíte 45 792 Kč. To odpovídá úrokové sazbě 29,91% a RPSN ve výši 34,37%. Neplatíte žádné poplatky předem.

Půjčka je tedy o něco dražší, než některé nejlevnější nabídky od banky či jiných nebankovních společností. Zato je ale podstatně levnější a výhodnější, než nabídky „rychlých“ půjček do výplaty, kde bývá často RPSN i 300% a více.