Online půjčka do 130 000 Kč na splátky (až 3 roky) – bez poplatků, na cokoliv

Nová online půjčka do 130 000 Kč. Peníze můžete mít i na splátky (až na 36 měsíců, resp. na 3 roky). Půjčka je určena pro zaměstnance, pro podnikatele (živnostníky, OSVČ), pro důchodce (invalidní nebo starobní) nebo i pro ženy na mateřské či rodičovské dovolené.

Na internetu je aktuálně možné najít doslova stovky různých online půjček. A skoro každý týden nebo měsíc, se objeví nějaká nová. Velká většina online půjček, jsou ale jen krátkodobé „mikro-půjčky“ před výplatou. Mají často velmi vysoké poplatky a další nevýhodné podmínky.

Existují ale i jiné online nabídky. Takové, kde může peníze splácet formou měsíčních splátek, třeba i 3 roky (až 36 měsíců).

Splacení půjčené částky, je pak mnohem snadnější, než když musíte vracet vše, co jste si půjčili naráz (jako to má většina rychlých půjček do výplaty).

Online půjčka na splátky až do 130 000 Kč

Jednou z možností, jak si půjčit peníze na splátky (až 3 roky), nabízí i tato půjčka. Může dostat částku až do 130 000 Kč a peníze můžete splácet i několik roků (až 36 měsíců).

Půjčka má rozumné úroky (roční úrok vychází na 9,84%, RPSN na 10,45%). Při řádném splácení je to i bez poplatků. Můžete platit i jen minimální měsíční splátku (například u půjčky 3 000 Kč na 36 měsíců, by splátka vyšla jenom 97 Kč měsíčně)

Základní parametry půjčky do 130 000 Kč

Nová online půjčka, nabízí poměrně zajímavé parametry (které jsou podstatně lepší, než u jiných srovnatelných nabídek).

 • Online půjčka (vyřízení přes internet)
 • Půjčka od 3 000 Kč do 130 000 Kč
 • Splátky od 6 do 36 měsíců (až 3 roky)
 • Nízký úrok (roční úrok může být i jenom 9,84%, RPSN 10,45%)
 • Bez poplatků (žádné poplatky předem ani během splácení, jen pravidelné splátky)
 • Peníze do 15 minut na účet v bance (bezhotovostní výplata)
 • Vyřízení i bez ručitele a bez zástavy

Půjčka až do 130 000 Kč je určena skoro všem, kdo potřebují peníze:

 • Pro zaměstnance
 • Pro podnikatele (OSVČ, živnostníky)
 • Pro důchodce (starobní i invalidní
 • Pro ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené

Nabídka ale není určena pro nezaměstnané, pro lidi v exekuci nebo insolvenci (ani pro ty, kdo mají jen krátce po skončení insolvence), nebo ani pro lidi, s příliš vysokými dluhy, nebo jinou negativní úvěrovou historií.

Půjčka pro zaměstnance, pro OSVČ, pro důchodce nebo pro ženy na mateřské

Online půjčka do 130 000 Kč je určena těm, kdo mají nějaké pravidelné příjmy (ze kterých budou schopni hradit splátky půjčky). Kromě toho, se ověřují i registry (úvěrový registr a případně i další) a hodnotí se celková schopnost splácet.

O půjčku si mohou požádat zaměstnanci (k doložení příjmu stačí 3 poslední výpisy z bankovního účtu). O peníze si mohou říci i podnikatelé (OSVČ) – u nich je potřeba doložit daňové přiznání a případně i výpis z bankovního účtu.

Půjčka může být schválena i pro důchodce (starobní nebo invalidní). Je to šance i pro maminky na mateřské – mateřská nebo rodičovská se považuje za příjem, ze kterého je možné splácet půjčku.

Co je potřeba pro vyřízení půjčky online?

Žádost o půjčku je možné vyplnit online – základní registraci najdete zde.

Pro vyřízení půjčky, bude potřeba doložit nějaké doklady a potvrzení. Během registrace bude nutné vložit fotografii platného občanského průkazu (případně je možné i ověření totožnosti přes bankovní identitu).

K doložení příjmu, jsou potřeba 3 poslední výpisy za bankovního účtu, nebo daňové přiznání. Žádné další doklady nebo potvrzení, by už ale neměly být potřeba.

Půjčka do 15 minut – peníze na účet v bance

Půjčka se vyřizuje online, a posouzení žádosti o peníze je velmi rychlé. Při doložení všech potřebných dokladů, můžete mít peníze na účtu v bance už do 15 minut.

Po schválení půjčky, máte peníze ihned k dispozici (můžete je dostat ještě dnes, bezhotovostním převodem na účet v bance).

Kolik stojí tato online půjčka? Jak vysoké splátky budu platit?

Výše splátky, kterou je následně nutné zaplatit každý měsíc, se odvíjí od zvolené částky (úvěrový limit) a od požadované doby splácení.

U půjčky je možné platit jen minimální měsíční splátku, a peníze splácet delší dobu. Stejně tak je možné platit vyšší měsíční splátku, a mít vše splaceno rychleji. Předčasné splacení (nebo i mimořádná splátka) je zdarma.

Po zaplacení alespoň 6 měsíčních splátek, je také možnost využít splátkové prázdniny – splátku je možné odložit. Nebo si jen můžete změnit termín splatnosti (na jiný den v měsíci, který vám více vyhovuje).

Příklad půjčky do 130 000 Kč na splátky

Pokud byste se rozhodli pro maximální možnou částku (130 000 Kč) a chtěli peníze splácet nejdelší možnou dobu (36 měsíců), pak byste platili měsíční splátku 4 188 Kč. Celkem byste na splátkách zaplatili 150 771 Kč (navýšení je tedy 20 771 Kč).

Nebo i jiný reprezentativní příklad půjčky na 20 000 Kč v délce 12 měsíců, s ročním úrokem 9,84 % p. a., RPSN 10,45 %. Měsíční splátky činí 1 759 Kč, pevný úrok 1 109 Kč, poplatky při řádném splácení 0 Kč. Celkem zákazník zaplatí 21 109 Kč.