Půjčka (nejenom) pro začínající živnostníky (OSVČ)

Půjčka (nejenom) pro začínající živnostníky (OSVČ)

Plánujete začít podnikat, a schází vám finanční prostředky? Ať už máte v plánu zahájit podnikání jako živnostník (OSVČ), jako přivýdělek ke svému zaměstnání, nebo mít podnikání jako hlavní činnost, můžete se podívat, jakou půjčku vám zde můžeme nabídnout.

Tato nabídka je určena nejenom pro začínající živnostníky (OSVČ), ale obecně všem kdo potřebují peníze. Můžete zde dostat až 30 tisíc korun na dobu od 3 do 12 měsíců. A nepotřebujete dokládat své příjmy ze zaměstnání (žádná výplatní páska nebo potvrzení od zaměstnavatele), ani příjmy z podnikání (bez dokládání daňového přiznání).

Jak sehnat peníze jako začínající podnikatel?

Pokud nemáte dostatečně vysoké úspory (které byste mohli použít na zahájení svého podnikání), pak jsou i jiné možnosti. Když pomineme půjčku od rodiny nebo kamarádů, je možnost požádat o peníze i některou z finančních společností.

Můžete se zkusit obrátit na banku, ale ty obvykle živnostníkům (OSVČ) bez „historie“ nepůjčují. Banky obvykle požadují doložení alespoň jednoho (nebo někdy dokonce i dvou) posledních daňových přiznání)

Solidní nebankovní půjčka pro začínající podnikatele

Alternativou k nějaké soukromé půjčce od známých nebo od rodiny, nebo k půjčce od banky, může být i tato nebankovní půjčka. U ní můžete dostat úvěr bez zbytečných otázek a bez dokazování toho, na co peníze potřebujete. Není vyžadováno ani potvrzení o příjmech, a nepotřebuje daňové přiznání.

Jako začínající podnikatel (a nejenom začínající) si můžete půjčit až 30000 Kč na dobu od 3 do 12 měsíců.

Online půjčka pro OSVČ

K získání peněz z této půjčky nemusíte nikam chodit. Vše vyřídíte přes internet. Stačí vyplnit jednoduchou žádost – tu najdete mimo jiné i zde (níže na stránce).

Po jejím vyplnění pak budete ještě požádáni o doložení dvou dokladů k ověření vaší totožnosti. Musí se jednat o dva doklady s fotografií. A nakonec budete ještě požádáni o zaslání 1 Kč z vašeho bankovního účtu, aby se ověřilo, že jste oprávněným vlastníkem tohoto účtu v bance.

Peníze pak můžete mít velmi rychle. Po vyplnění žádosti a doložení všech potřebných dokladů, je vaše žádost posouzena do 5 minut. Pokud je vše v souladu s podmínkami tohoto nebankovního úvěru, peníze jsou vám obratem převedeny na váš účet.

Online žádost o půjčku 30.000 Kč pro živnostníky (OSVČ)