Nebankovní půjčka i pro ženy na MD

Půjčit si může částku od 1 tisíc korun až do 12 tisíc korun.

Jste sama doma s dítětem na MD (mateřské dovolené), a máte hluboko do kapsy? Potřebujte půjčit nějaké peníze, a nevíte, kam byste se mohla obrátit? Možná jste to již zkoušela, a nedaří se vám najít někoho, kdo by Vám chtěl půjčit peníze?

Ale nemusíte se bát. U nás máte šanci získat půjčku za výhodných podmínek. Máme pro Vás připraveno až 12.000 Kč. A nevadí nám, že jste bez zaměstnání, jenom doma na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Půjčka pro všechny

Tato nebankovní půjčka je určena všem, kdo mohou doložit alespoň nějaký minimální pravidelný příjem. A nemusí se nutně jednat jenom o příjem ze zaměstnání nebo z podnikání. Dostatečnou zárukou splacení půjčky, je pro nás třeba i příjem v rámci mateřské nebo rodičovské (mateřské nebo rodičovské dávky), nebo třeba i důchod (starobní či invalidní). Prostě a jednoduše, stačí, pokud máte alespoň nějaký minimální pravidelný příjem.

Nebankovní půjčka na MD

Tato nebankovní půjčka je k dispozici všem zájemcům o peníze, kterým je nejméně 18 roků, a jsou občany ČR.

Půjčit si může částku od 1 tisíc korun až do 12 tisíc korun. Neplatíte žádné poplatky předem, nepotřebujete žádnou zástavu ani ručitele.

SMS půjčka pro ženy na MD

K vyřízení této výhodné nebankovní nabídky peněz postačí vyplnit velmi jednoduchý online formulář. Registraci můžete provést ZDE.

Zadáte několik osobních údajů jako jméno, kontaktní telefon nebo email. Zvolíte si také, o jakou částku byste případně měli zájem a na jak dlouhou dobu. Poté již nechte svoje finanční starosti na nás.

Obratem vyhodnotíme vaši žádost a do 10 minut víte, zda byl požadovaný úvěr schválen a jaké jsou přesné podmínky. Pak se můžete sami rozhodnout, zda o půjčku máte i nadále zájem. Pokud ano, potvrdíte naši nabídku a peníze máte obratem k dispozici.