První půjčka 9.000 Kč zdarma

U nás je vám nabízena první půjčka, až do výše 9 tisíc korun, která je zcela zdarma

Potřebujete rychle sehnat peníze, a bojíte se, že budete muset platit nějaké vysoké poplatky, nebo úroky? Pak nemusíte. U nás je vám nabízena první půjčka, až do výše 9 tisíc korun, která je zcela zdarma. Neplatíte žádné poplatky. Neplatíte žádné úroky. Ani jednu korunu navíc!

První půjčka zdarma a bez poplatků

Právě nyní jsme pro všechny, kdo potřebují rychle sehnat peníze na kratší dobu (třeba do výplaty), připravili speciální akci. První půjčka u nás, je zcela zdarma a bez poplatků. Půjčíte si, kolik potřebujete peněz (u první půjčky je to maximálně 9000 Kč), a budete vracet právě jen to, co si půjčíte (v případě maximální první půjčky, tedy vracíte právě jen oněch 9000 Kč).

Jedná se o speciální a časově omezenou akci, aby si všichni, kdo shání peníze, mohli nezávazně vyzkoušet, jak tato online půjčka funguje. Takže pokud potřebujete peníze jen na pár týdnů, a chcete si vyzkoušet pohodlí online půjčky přes internet, pak neváhejte.

Rychlá online půjčka před výplatou

Tato rychlá online půjčka se hodí jako ideální řešení v situaci, kdy potřebujete rychle získat peníze. Třeba když vám chybí pár tisíc korun před výplatou, nebo i z jiného důvodu. Půjčit si tak můžete od 500 Kč až do 10 tisíc korun (první půjčka, která je zdarma je maximálně 9 tisíc korun).

V případě řádného splácení, pak můžete žádat i o opakovanou půjčku až ve výši 25 tisíc korun. U té pak navíc ani nemusíte vracet ihned celou částku, ale můžete splácet jen minimální měsíční splátku.

Půjčka bez doložení příjmu

K vyřízení tohoto úvěru navíc ani nepotřebujete potvrzení o příjmu. Žádost o peníze se vyřizuje přes internet, a není tak potřeba někam chodit, nebo nějak posílat nějaké potvrzení. Tato půjčka je kompletně bez doložení příjmu.

Online půjčka ihned

Zaujala-li vás tato nabídka. Nebo pokud si chcete vyzkoušet, jak funguje první půjčka zdarma, pak si můžete o peníze požádat ZDE.

Vyplníte jednoduchou online žádost, a pokud je vše v pořádku, peníze jsou vám ihned odeslány. Peníze si můžete nechat poslat na účet v bance, nebo i složenkou na poštu. Splatnost půjčky může být nastavena na 7 – 45 dní. U opakované půjčky je pak doba splatnosti dokonce neomezená, hradí se jen pravidelná měsíční splátka.