Rychlá půjčka Ostrava – peníze v hotovosti ihned

Potřebujete v Ostravě rychle sehnat peníze v hotovosti, třeba i o víkendu nebo i pozdě večer nebo v noci?

Při hledání vhodné půjčky, která by vám pomohla s řešením vašich finančních starostí, hodně záleží na tom, co přesně hledáte, a co potřebujete. V současné době jsou k dispozici stovky bankovních i nebankovních půjček. Některé nabízí skoro úplně to stejné, jen pod jiným názvem, jiné se pak značně odlišují svými parametry, a tím co vám nabízí.

Půjčit si tak můžete třeba jen pár tisíc korun v hotovosti, nebo i podstatně větší sumu peněz. Můžete se rozhodnou pro půjčku v hotovosti, nebo na účet. Je možné si ji vyřídit přes internet nebo i osobně. Stejně tak se můžete rozhodnout pro nějakou nabídku bez ručitele, bez zástavy s doložením příjmu nebo bez potvrzení od zaměstnavatele.

Půjčka Ostrava – peníze v hotovosti

Nyní se ale podíváme na to, jak je to s možností získání nebankovní půjčky v hotovosti ve městě Ostrava. V tomto třetím největším městě v ČR je hned několik možností, jak si půjčit peníze i v hotovosti a bez zbytečného zdržování. V následujících odstavcích najdete 3 různé možnosti, které jsou k dispozici v Ostravě.

Nebankovní půjčka Ostrava – peníze v hotovosti i o víkendu

Jednou z nebankovních společností, které nabízí půjčky mimo jiné i v Ostravě, je i společnost Provident (Gregorova 2582/3, Ostrava, Moravská Ostrava). U této nebankovní společnosti si můžete půjčit až 90 tisíc korun v hotovosti. Nebo dokonce až 130 tisíc korun u bezhotovostního úvěru na účet.

Peníze zde navíc můžete dostat i v sobotu nebo v neděli. Žádost o půjčku totiž můžete vyplnit kdykoliv, 24 hodin denně přes internet. Pokud zvolíte možnost hotovostního úvěru, pak se s vámi spojí pověřený obchodní zástupce této společnosti, a domluví se s vámi na osobním setkání. To pak může proběhnout i o víkendu, u vás doma. Na místě pak dostanete smlouvu a peníze v hotovosti na ruku. Pro více informací se pak můžete podívat sem.

Půjčka Ostrava – v hotovosti na ruku ihned

Pokud potřebujete rychle sehnat peníze v hotovosti, třeba i o víkendu nebo i pozdě večer nebo v noci, pak by vám s tím mohla pomoci nebankovní společnost Creditportal. Ta sice nabízí své nebankovní půjčky přes internet a tedy po celé ČR, s převodem na účet v bance. Nabízí ale současně i možnost vyplacení peněz v hotovosti, přímo na ruku.

Pokud je vám schválena vaše žádost o peníze, pak si finanční prostředky můžete vyzvednout na jedné ze 191 čerpacích stanic. Ty mají často provozní dobu non-stop. Není tak problém zajít si (nebo zajet) pro peníze i o víkendu, pozdě večer nebo i v noci. Po schválení úvěru si můžete zajet na nejbližší čerpací stanici, a dostat tam peníze v hotovosti. V Ostravě je to například na adrese Vítkovická 3279, Ostrava, nebo Michálkovická 1968/227, Ostrava nebo Muglinovská 3231/26, Ostrava.

Pro více informací, jak si půjčit peníze přes internet a vyzvednout si je v hotovosti v Ostravě, se můžete podívat sem.

Rychlá půjčka Ostrava – první půjčka zdarma bez poplatků a bez úroků

Půjčení peněz vás dokonce ani nemusí nic stát. Pokud by vám stačilo třeba jen pár tisíc korun v hotovosti, před výplatou, pak můžete mít takovou půjčku úplně zadarmo. U první půjčky do 8000 Kč na 30 dní totiž nemusíte platit žádné úroky nebo poplatky.

Takovou výhodnou nabídku máte od nebankovní společnosti Zaplo. Zde můžete dostat 8000 Kč i v hotovosti na ruku. A za 30 dní pak budete vracet pouze 8000 Kč. Nic navíc. Žádné poplatky nebo úroky. Pro více informací o tom, jaké jsou podmínky, se můžete podívat sem.