Půjčka v hotovosti na ruku Praha

Půjčka v hotovosti na ruku Praha

Bydlíte ve městě Praha nebo v blízkém okolí, a momentálně sháníte půjčku? A měla by to být půjčka v hotovosti na ruku? Pak pro vás máme několik tipů, kam se můžete v Praze obrátit, abyste získali peníze v hotovosti. V městě Praha je asi největší koncentrace bankovních i nebankovních finančních společností, takže nabídka všech možných úvěrů, půjček a dalších finančních produktů, je zde velmi pestrá.

Půjčka v hotovosti i o víkendu – Praha

Jednou z finančních společností působících na území města Praha je i společnost Provident. Ta nabízí hotovostní i bezhotovostní půjčky po celé ČR. Jednou z výhod, které nabízí tato firma, je rozsáhlá síť spolupracovníků. Stačí si jen po telefonu nebo přes internet dohodnou termín schůzky, a pověřený pracovník se dostaví až k vám domů. Zde pak podepíšete smlouvu a ihned dostanete peníze v hotovosti. Klidně i o víkendu.

Půjčka v hotovosti, kterou můžete dostat i o víkendu, je od 6000 Kč do 90000 Kč. Splácíte pak formou pravidelných týdenních nebo měsíčních splátek. Vyřízení všeho potřebného je velmi snadné a rychlé. Postačí vám základní osobní doklady a doložení vašeho příjmu (je potřeba, abyste měli alespoň nějaký minimální pravidelný příjem).

Více informací najdete na: www.provident.cz

Půjčka na ruku v Praze ještě dnes

Další nebankovní společností nabízející půjčky v hotovosti ve městě Praha je společnost Rychlý Peníz. V Praze má dvě pobočky (na Andělu a na Ládví). Společnost nabízí několik různých úvěrových produktů. Jsou zde mikro půjčky před výplatou, kde můžete mít 10.000 Kč okamžitě v hotovosti.

Nebo je zde nabízena i půjčka pro zaměstnance od 10.000 Kč do 200.000 Kč. Splatnost je pak až 54 měsíců. Je to bez registrů, bez poplatků předem a peníze máte do 24 hodin. Obdobná je i nabídka pro důchodce – ti mohou dostat od 10.000 Kč do 100.000 Kč. Také bez registrů a bez poplatků. Nebo je zde nabídka i pro podnikatele, kteří mohou získat úvěr od 30.000 Kč do 300.000 Kč.

Více informací najdete na: www.rychly-peniz.cz

Půjčka v hotovosti na auto Praha

Pokud potřebujete rychle sehnat peníze v hotovosti a nikde vám nechtějí půjčit, pak je zde možnost získat peníze, když budete ručit autem. Tuto možnost nabízí společnost ZASTAVUZ s.r.o., která má pobočky ve městech Praha, Brno, Ostrava a Teplice.

Můžete zde dostat peníze v hotovosti na vaše auto (zástava), a při tom můžete dále jezdit. Hotovost dostanete do 60 minut (tedy již do hodiny). Je to bez registrů a bez doložení příjmů. Nijak se zde neřeší vaše schopnost splácet nebo to jestli máte nějaké záznamy v registrech. Poskytnuté finanční prostředky jsou zajištěny zástavou auta. Výše úvěrů se pak odvíjí od hodnoty zastaveného vozidla.

Více informací najdete na: www.zastavuz.cz

Půjčka 50000 Kč v hotovosti Praha

Společnost EC Financial Services, a.s. v Praze na Žižkově nabízí hotovostí i bezhotovostní půjčky. U půjčky v hotovosti na ruku, můžete na pobočce dostat až 50000 Kč ihned. Stačí doložit osobní doklady, potvrzení o pobytu (třeba nájemní smlouva), a také nějaký doklad o vašem příjmu.

Peníze pak můžete splácet až 20 měsíců formou pravidelných měsíčních splátek. Hotovostní půjčka je bezúčelová – peníze můžete použít na cokoliv. Do 50.000 Kč je vyřízení i bez ručení, bez zástavy a bez ručitele.

Více informací najdete na www.expresscash.cz