Půjčka bez doložení příjmu, peníze i v hotovosti

U nás vám můžeme, nabídnou výhodnou půjčku až do 70000 Kč.

Máte problémy sehnat někde půjčku? V bance nebo i u jiných nebankovních společností vás odmítají kvůli příliš nízkému příjmu? Nebo kvůli tomu že nemůžete doložit žádný příjem? Nebo hledáte půjčku s možností vyplacení peněz v hotovosti, na ruku? Pak se podívejte, co vám můžeme nabídnout.

Půjčka do 70000 Kč bez doložení příjmu

U nás vám můžeme, nabídnou výhodnou půjčku až do 70000 Kč. O peníze si pak u nás může požádat skoro úplně každý. Naše podmínky pro schválení vaší žádosti nejsou nijak extrémně přísné. Téměř 93ˇvšech žádostí schválíme.

Poskytujeme i půjčky bez doložení příjmů. Pokud nemáte nebo nechcete předkládat potvrzení od vašeho zaměstnavatele nebo jiné doklady, pak nemusíte. V rámci finanční zodpovědnosti, byste ale měli mít nějaký příjem, tak abyste byli schopni půjčené finanční prostředky včas a bez problému splatit.

Peníze v hotovosti bez doložení příjmu

Hotovostní půjčka, kterou vám můžeme, nabídnout je od 3000 Kč až do 70000 Kč. Tyto finanční prostředky vám můžeme půjčit až na 60 dní. Splátka úvěru probíhá jednorázově na konci dohodnuté doby splatnosti. Pokud byste snad nebyli schopni uhradit celou částku, pak je možné domluvit se i na prodloužení doby splatnosti. Pokud včas uhradíte jednorázový poplatek ve výši 2% z půjčené částky, pak vám doba splatnosti může být prodloužena o dalších 30 dní.

K vyřízení půjčky od nás nepotřebujete potvrzení o příjmu ani jiné doklady, kromě těch osobních k doložení vaší totožnosti. O peníze si pak můžete požádat online. Vše vyřídíme už do 10 minut. Pokud si pak zvolíte hotovostní půjčku, pro peníze si můžete přijít ještě dnes na některou z našich poboček (nebo na některé z našich partnerských míst), kde vám ihned vyplatíme peníze v hotovosti.

Půjčka peněz v hotovosti i bez příjmu

  • Nebankovní úvěr od 3000 Kč do 70000 Kč
  • Splatnost do 60 dní (s možností prodloužení vždy o 30 dní)
  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Vyřízení do 10 minut
  • Vyplacení hotovosti ještě dnes (nebo převodem na účet do hodiny)
  • Bez doložení příjmu
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Požadujeme minimální věk 21 roků a dva doklady totožnosti
  • Jiné dokumenty nejsou potřeba