Půjčka 130 000 Kč pro OSVČ – vyřízení za pár minut i bez daňového přiznání

Tato půjčka je určena i pro živnostníky (OSVČ). Můžete dostat až 130 000 Kč i bez daňového přiznání nebo bez potvrzení o příjmu. Nabídka platí i pro zaměstnance, pro důchodce nebo pro maminky na mateřské či rodičovské dovolené. Vyřízení do 15 minut, peníze na účtu v bance ještě dnes.

Zajímala by vás rychlá a solidní půjčka, která je dostupná i pro živnostníky (OSVČ)? Právě takovou půjčku, bychom vám zde rádi představili. Může dostat až 130 000 Kč, a vyřízení vám zabere jenom pár minut. Peníze máte na účtu v bance prakticky ihned, a můžete je použít na cokoliv potřebujete.

Rychlá půjčka pro živnostníky – peníze na cokoliv

Vyřízení půjčky pro podnikatele (OSVČ), může být někdy složitější, než pro zaměstnance. Zvláště když se jedná například o začínajícího podnikatele, který nemůže doložit daňové přiznání o příjmech z podnikání.

Existuje ale možnost, jak si půjčit peníze i bez doložení daňového přiznání. Tato nebankovní půjčka, je určena pro všechny zájemce o půjčení peněz. Šanci zde mají i živnostníci bez daňového přiznání.

Půjčku (finanční prostředky) je možné použít na cokoliv. Nemusí to být jenom výdaje spojené s podnikáním. Z půjčky je možné zaplatit i jakékoliv osobní výdaje.

Vyřízení do 10 minut – bez ručitele a bez papírů

Vyřízení této půjčky je velmi snadné a rychlé. Vše se dá zařídit jenom přes internet. Není potřeba nikam chodit, nebo řešit nějaké papírové dokumenty. Peníze může mít i bez papírů, bez ručitele a bez dlouhého čekání na schválení půjčky.

Prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu, vyplníte tuto jednoduchou online žádost a ihned se dozvíte výsledek.

Pokud je půjčka schválena, pak stačí ještě doplnit potřebné údaje, a peníze jsou do 10 minut odeslány na váš účet v bance. Díky okamžité platbě, která funguje u většiny bank v ČR, jsou peníze na účtu okamžitě.

Půjčka do 130 000 Kč i bez potvrzení o příjmu

Tato nebankovní půjčka je určena všem. Nabídka platí jak pro živnostníky (OSVČ), tak i pro zaměstnance. Peníze si může půjčit i důchodce (starobní nebo invalidní) nebo například maminka na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Základní parametry půjčky:

 • Půjčka od 3 000 Kč do 130 000 Kč
 • Půjčka na splátky až na 36 měsíců
 • Minimální doba splatnosti 6 měsíců
 • Možnost opakované půjčky nebo navýšení úvěrového limitu
 • Předčasné splacení zdarma
 • Mimořádná splátka je zdarma
 • Splátkové prázdniny (přerušení splátek, odložení splátky, změna termínu splatnosti)
 • Vyřízení i bez potvrzení o příjmu nebo bez daňového přiznání
 • Bez ručitele, bez zástavy
 • Jasné a férové podmínky, rozumné úroky
 • Bez poplatků předem

Online půjčka – peníze do 15 minut

Pokud potřebujete peníze velmi rychle, pak je můžete mít už do 15 minut. Ještě dnes tak můžete mít peníze na účtu v bance, a použít je na cokoliv, co potřebuje.

Pro vyřízení a schválení půjčky, není potřeba nic speciálního. Postačí vám základní osobní údaje. Během procesu schvalování půjčky, budete vyzváni k zaslání fotografie občanského průkazu a selfie fotky.

Bude také potřeba výpis z bankovního účtu nebo zpřístupnit náhled na bankovní účet (alternativně je možné doložení klasického potvrzení o příjmech, daňového přiznání, nebo jiné podobné relevantní doklady).

Vyřízení půjčky je možné jenom ve všední dny (žádost můžete podat kdykoliv – i v noci nebo i o víkendu; ke schválení ale dojde jenom v pracovní době, ve všední dny, od 8 do 17 hodin).