Opravdová soukromá půjčka – výhodnější podmínky než u banky

Soukromá půjčka od soukromých investorů.

Chcete si půjčit peníze a nelíbí se vám, kolik za to chtějí v bance peněz? Nebo vás banka odmítla a nebankovní půjčka má tak vysoké úroky/splátky, že by se vám to nevyplatilo? Pak je zde ještě jedna možnost, jak získat peníze. Soukromá půjčka od soukromých investorů.

Opravdová soukromá půjčka

Již delší dobu je možné půjčit si peníze přes internet od soukromníků. Funguje to jednoduše. Na jedné straně je skupina lidí (investorů), kteří mají finanční prostředky, které chtějí zhodnotit. A vzhledem k tomu, že banky nyní nenabízí skoro žádné úroky u spořicích účtů nebo termínovaných vkladů, tak je logické, že tyto soukromé osoby se snaží své peníze zhodnotit jinak.

Na druhé straně jsou pak žadatelé o peníze (zájemci o půjčku). Může se jednat o lidi, kterým banka nechce půjčit, nebo o ty, kdo chtějí výhodnější podmínky, než jaké jim nabízí banka.

Díky tomu, že je vynechán prostředník (v podobně banky, která ve své podstatě také půjčuje peníze od jiných lidí, od lidí co si své úspory uložili v bance), tak jsou pak výsledné úroky (a splátky) u této půjčky nižší než u banky.

Půjčka na cokoliv nebo i konsolidace nevýhodných úvěrů

U této soukromé půjčky je možné dostat od 20.000 Kč do 500.000 Kč. Peníze pak můžete splácet pravidelnými měsíčními splátkami po dobu od 6 měsíců do 84 měsíců.

Peníze, které si takto půjčíte, můžete použít v podstatě na cokoliv. Ať už třeba na zahájení podnikání, na rekonstrukci, nebo koupi bytu, chaty či chalupy. Na nákup nového/ojetého auta.

Jednou z možností je pak i konsolidace/refinancování nevýhodných půjček. Pokud již máte nějaké půjčky, úvěry, nebo třeba dluh za kreditní kartu, můžete si zde jednoduše půjčit peníze, kterými tyto „staré“ pohledávky zaplatíte a nově budete už splácet jen jednu splátku.

Kolik stojí soukromá půjčka?

To, jak vysoké budete mít úroky, a kolik tedy budete reálně platit na splátkách, závisí na několika různých faktorech. Jedná se především o to, kolik peněz byste si chtěli půjčit, a na jak dlouhou dobu.

Dále pak také záleží na tom, jak bude vyhodnocena vaše schopnost splácet. Během registrace a zadávání žádosti o půjčku budete vyzváni k zadání různých údajů o vaší osobě. Některé jsou povinné, jiné jsou nepovinné. Podle toho co zdáte, je pak následně vypočítáno určité „skóre“ – míra rizika, že nebudete schopni splácet. Můžete tedy být odhodnoceni „nejlepší známkou“ A++ nebo nejhorší známkou D (mezi nimi je pak několik dalších mezistupňů).

Od tohoto vašeho hodnocení se pak odvíjí to, jak vysoké budete mít roky. Čím lepší hodnocení (nižší míra rizika, že nebudete splácet, tím výhodnější úroky).

Online žádost – soukromá půjčka kde platíte méně než v bance

Pokud by vás tato nabídka zajímala, nebo pokud se jenom chcete dozvědět více informací, pak se můžete podívat na tuto stránku. Zde najdete jak podrobnější informace, tak i možnost registrace/zadáni poptávky na půjčení peněz. Nebo pokud už peníze máte, tak je zde můžete výhodně investovat