Půjčka 100 000 Kč bez poplatků předem – peníze na účet do 15 minut

Nová půjčka 100 000 Kč nabízí velmi nízké úroky (od 9,84%). Vyřízení půjčky je rychlé – peníze můžete mít do 15 minut na účtu v bance. Ještě dnes, je můžete použít na cokoliv. Platí se jen nízké měsíční splátky. Bez poplatků předem nebo i bez poplatků během splácení.

Půjčit si rychle peníze, když je právě nyní urgentně potřebujete, nemusí být vždy zcela snadné. Existují sice stovky půjček. Půjčováním peněz, se zabývají jak banky, tak i nebankovní finanční společnosti, nebo existují i možnosti půjčky od soukromé osoby.

Kde vzít peníze? Bankovní i nebankovní půjčky

Banky ale nejraději půjčují peníze těm, kdo to vlastně ani moc nepotřebují (lidem s vysokými příjmy u kterých má banka jistotu, že budou splácet). Při nízkém příjmu, nebo pokud je záznam v registru, nebo i když máte už jiné finanční závazky, je to v bance téměř bez šance.

Nebankovní půjčky, jsou sice často dostupné téměř všem. Často i lidem bez zaměstnání nebo lidem v exekuci. To vám pak ale půjčí jen maximálně pár tisíc korun a bude to stát hodně peněz (vysoké poplatky, krátká doba splatnosti).

Půjčka na cokoliv do 15 minut – peníze ihned na účet v bance

Půjčit si peníze, ale jde i jinak. Je možné sehnat půjčku, která má rozumné podmínky. Která vám umožní pravidelné měsíční splátky až na 3 roky. A vyřízení bude rychlé. Už do 15 minut mohou být peníze na účtu v bance. A to vše i bez poplatků předem.

U této půjčky, není až tak velký problém, dostat i 100 tisíc korun. A ani to moc nestojí. Za půjčku 100 000 Kč na 36 měsíců, byste navíc zaplatili jenom 15 977 Kč na úrocích a poplatcích (viz příklad půjčky dále). A to opravdu není mnoho.

Peníze je navíc možné dostat na cokoliv. A také je možné půjčku kdykoliv navýšit (až do schváleného úvěrového limitu). Čerpat finanční prostředky je možné i opakovaně, takže stačí jen pravidelně splácet a neustále máte k dispozici zaručenou finanční rezervu.

Půjčka do 100 000 Kč ještě dnes – vyřízení bez poplatků předem

Tato nebankovní půjčka, je nabízena všem, kdo potřebují peníze. Stačí jenom vyplnit jednoduchou online žádost, a ihned víte, zda a kolik byste mohli dostat:

 • Půjčka už od 3 000 Kč
 • Půjčka do 130 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky až 36 měsíců (3 roky)
 • Vyřízení přes internet, bez osobní schůzky
 • Peníze na účet v bance do 15 minut
 • Bez placení poplatků předem (platí se jen měsíční splátky a úroky)
 • Předčasné splacení zdarma
 • Opakované čerpání finančních prostředků

Jak získat půjčku do 100 000 Kč ještě dnes?

Vyřízení půjčky, není nijak složité. Prvním krokem, je vyplnění nezávazné online žádosti. Sami si můžete zvolit požadovanou částku a dobu splatnosti. Od toho se pak odvíjí, kolik bude pravidelná měsíční splátka (a kolik zaplatíte celkem).

Pro schválení půjčky, jde zde několik základních předpokladů:

 • Minimální věk 18 roků a být občanem ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Doložení totožnosti (občanský průkaz)
 • Doložení příjmu (3 výpisy z bankovního účtu, daňové přiznání, apod.)
 • Příjem ze zaměstnání, z podnikání, mateřská, rodičovská, starobní důchod, invalidní důchod, …, atd.

Půjčka je určena jak pro zaměstnance, tak i pro podnikatele (živnostníky, OSVČ). Půjčku může získat i důchodce (invalidní nebo starobní důchod). Nebo i žena na mateřské či rodičovské dovolené (i mateřská nebo rodičovská se může považovat za dostatečný příjem). Nebo i kdokoliv jiný, kdo má pravidelný příjem, kdo bude splňovat minimální požadavky při posouzení úvěruschopnosti.

Půjčka 100 000 Kč bez poplatků – nízký úrok a minimální navýšení

Půjčka 100 000 Kč, kterou můžete mít ještě dnes (peníze do 15 minut na účtu v bance), vás nemusí stát mnoho peněz. Na rozdíl od „lichvářských“ mikro půjček, kde se platí velmi vysoké poplatky, je to zde mnohem levnější.

Půjčka 100 000 Kč, kterou byste spláceli 3 roky (36 měsíčních splátek), by vás navíc stála jenom 15 977 Kč (celkem byste na splátkách zaplatili 115 977 Kč).

Měsíční splátka půjčky, by vycházela na 3222 Kč. Roční úrok je už od 9,84%. RPSN je  10,45%.

Neplatíte žádné poplatky předem. A je to bez poplatků i během splácení (neplatí se žádné extra poplatky za vedení účtu, za předčasné splacení, apod.). Platíte jen pravidelnou měsíční splátku.