Hotovostní půjčka 20000 Kč od Tesco-finanční služby

Minimální půjčka 20000 Kč, maximální 150000 Kč

Obchodní řetězec Tesco zná snad každý. V nedávné době tato společnost začala nabízet finanční služby. Ty využijete především v situacích, kdy potřebujete získat rychle finanční obnos a nemáte čas čekat na papírové vyřízení u bank. Tesco totiž nabízí hotovostní půjčky na ruku, kterou vyřídíte během pár minut prostřednictvím on-line formuláře nebo telefonické linky.

Minimální půjčka 20000 Kč, maximální 150000 Kč

Stejně jako jiné nebankovní společnosti i Tesco-finanční služby nabízejí rychlé vyřizování žádosti o  půjčku a individuální přístup. Veškeré smlouvy jsou transparentní a bez skrytých poplatků. Máte tedy přesný přehled o tom kolik zaplatíte a jak dlouho budete splácet. Půjčit si můžete 20 000 Kč až 150 000 Kč. Navíc půjčka 20000 Kč nabízí zajímavé podmínky a úroky. Měsíční splátka začíná na 499 Kč za měsíc s tím, že pokud splácíte v čas, vrátí vám až polovinu úroků.

V případě jakýkoliv nejasností máte možnost osobní konzultace na pobočce, kde se dozvíte potřebné informace, které potřebujete vědět.

Jaké výhody nabízí rychlá půjčka?

Jak již bylo řečeno výše. Hotovostní půjčka TESCO nabízí hned několik výhod. Například řádně splacená půjčka 20000 Kč vám vrátí až polovinu úroků zpět. Kromě toho neplatíte žádný poplatek za vyřízení půjčky, vedení půjčky či předčasného splacení. Navíc získáváte za řádné splacení bonus v podobě 100 bodů do klubu Clubcard, který nabízí spoustu dalších benefitů. Tesco-finanční služby nabízí i jiné doplňkové služby. Můžete si například pojistit schopnost splácet, odložit splátku či změnit jejich výšku. Takovéto doplňkové služby nabízí jen minimum bankovní společností.

Vyřízení půjčky stačí provést jen tři kroky

K tomu abyste získali finanční hotovost, stačí udělat jen tři jednoduché kroky a splnit dané podmínky. V první řadě můžete vyplnit krátký on-line formulář, kde vyplníte požadovanou částku a počet splátek či jejich výšku a telefonní číslo. Následně vám zavolá operátor, kde vyřídíte zbylé formality. Případně můžete zavolat rovnou na telefonní linku a mluvit přímo s operátorem. Ať už si vyberete první cestu jakkoliv, budete si muset pro telefonický hovor připravit několik podkladů. Jedná se o dva doklady totožnosti. V případě, že jste občan ČR musíte doložit občanský průkaz a jeden z dalších dokladů – řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list či zbrojní průkaz.

V případě, že jste zaměstnanec budete potřebovat údaje o svém zaměstnavateli. Pokud pracujete jako OSVČ a podnikáte, bude zapotřebí adresa, telefonní číslo a IČO.

Následně se zpracuje vaše žádost a vy si můžete vyzvednout vámi požadovanou hotovost. Půjčka 20000 do výše 100000 je možné osobně vyzvednout na přepážce České pošty. Nemusíte se tak o nic starat a peníze máte ihned na ruku.  Případně si vše můžete nechat zaslat na váš bankovní účet a ušetřit si tak cestu.